5 SIMPLE TECHNIQUES FOR کارشناس خودرو

5 Simple Techniques For کارشناس خودرو

5 Simple Techniques For کارشناس خودرو

Blog Article

خودروها از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده‌اند و مهمترین بخش خودرو و قلب تپنده آن، موتور خودرو و سیستم محرکه است. در واقع زمانی که بحث کارشناسی فنی خودرو پیش می‌آید، باید به موتور، گیربکس، دیاگ و سایر اجزای تشکیل دهنده آن فکر کنیم. خیلی‌ها بخش فنی خودرو را با بخش فنی بدنه آن اشتباه می‌گیرند که در واقع این دو تفاوت‌هایی با هم دارند.

در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو یاد می‌گیرید با استفاده از این کد، به تمامی این اطلاعات پی ببرید و آنها را در گزارش کارشناسی خودرو درج کنید. با این شماره می‌توانید علاوه بر تشخیص اصالت قطعات خودرو، خلافی، تشخیص سرقتی بودن یا نبودن و پیگیری بیمه را هم انجام دهید.

کارشناس با استفاده از چک لیست کارشناسی خودرو حدود ۴۳۵ آیتم مربوط به ماشین را در کوتاه ترین زمان چک می‌کند. تشخیص خودرو تصادفی و سالم در برخی اوقت در حدی سخت است که فقط یک متخصص فنی خودرو می‌تواند شما را از اشتباه نجات دهد.

فروش اقساطی خودرو نیز این روزها بسیار محبوب شده است. با همکاری خودروشاپ، شما می‌توانید به راحتی خودرویی را که به دنبال آن بودید، پیدا کرده و آن را با شرایط پرداختی مناسبی که این شرکت ارائه می‌دهد، خریداری کنید.

از قدیم‌الایام گفته‌اند که نمی‌شود از ظاهر قضاوت کرد.ممکن است خودرویی که قصد خرید آن را دارید رنگ و لعاب خیلی خوبی داشته باشد ولی ایرادهای فنی آن از دیده شما پنهان بماند.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.

برای کارشناسی فنی خودرو (کارشناسی موتور خودرو) خساست به خرج ندهید؛ زیرا اگر ماشین از لحاظ فنی مشکل داشته باشد، در آینده‌ای نه چندان به‌صورت پشت سرهم خرج روی دست شما خواهد گذاشت. پس بهتر است با استفاده از بهترین کارشناس خودرو تا کارشناس ماشین حد ممکن از هزینه‌های گزاف تعمیر و تغییر لوازم در امان بمانید.

تست تعلیق: وضعیت ترمزگیری ماشین، ترمز دستی، دیسک‌های عقب و جلوی ماشین، و همچنین وضعیت فرمان در تست تعلیق بررسی می‌شوند.

بیمه بدنه اقساطی بدون چک چگونه بخریم؟+ راهنمای خرید قسطی بیمه بدنه

افزایش‌های ناگهانی قیمت‌ ماشین، باعث ایجاد تغییر در رفتار خریداران خودرو نیز شده است. بسیاری از افراد با بالارفتن قیمت خودرو، به‌سمت خریداری خودروهای دست‌دوم و کارکرده می‌روند؛ و این یعنی نیاز بازار برای آگاهی دقیق از قیمت خودرو کارکرده.

بررسی چشمی: این اقدام اولین قدم برای بررسی رنگ و بدنه ماشین است. بخش‌هایی که آسیب دیده باشند، از چشم افراد متخصص دور نمی‌مانند.

این دستگاه، به‌طور دقیق می‌تواند وضعیت و ضخامت رنگ بدنه را بررسی کند.

در این صورت فقط یک متخصص ماهر خودرو است که می‌تواند این شیطنت‌ها را تشخیص داده و هزینه‌های احتمالی را به خوبی بسنجد.

تست عیب‌یابی: با دستگاه دیاگ، تست دیاگ خودرو در محل انجام شده و کارشناسان سلامت خودرو و عملکرد آن را چک می‌کنند.

Report this page